fbpx

1│Analýza

Vy rozprávate, my počúvame. Potom sa veľa pýtame. Prečo? Nemôžeme začať pracovať bez toho, aby sme rozumeli tomu, čo robíte, a čo skutočne potrebujete.

2│Naming & Branding & Stratégia

Prichádzate na trh s novým produktom alebo potrebujete prekopať vašu značku? Vytvoríme nové logo, zmeníme staré, zvolíme vhodnú typografiu a trendy farebnosť. Výsledkom bude moderná vizuálna identita, ktorá bude odzrkadľovať to, čo vaša spoločnosť ponúka.

3│Copywriting & Content

Vymýšľať a písať texty nie je jednoduché. Vašu značku  je potrebné správne, zrozumiteľne a uveriteľne komunikovať. To, ako dáte okoliu a cieľovej skupine vedieť, že ste pripravený na trhu prinášať to najlepšie z vás, je kľúčové pre úspech spoločnosti.  Správne zvolený komunikačný štýl vás bude prezentovať na všetkých dostupných kanáloch.

4│Webová stránka & E-shop

Nemáte web alebo e-shop? Vytvoríme ho. Máte web alebo e-shop, ktorý vám však neprináša zákazníkov? Bližšie sa naň pozrieme, zanalyzujeme, doplníme ho o dáta, urobíme SEO optimalizáciu.

5│Sociálne médiá

Vytvoriť obsah na webe a neposúvať ho ďalej je nanič . Preto nastavíme sociálne médiá ako Facebook, Instagram, Linkedin, Behance, Pinterest a iné.

6│Aplikácia

Odlíšiť sa od konkurencie nie je vôbec jednoduché.  Môžete však urobiť pre vašich zákazníkov niečo viac a byť o krok vpred vašou konkurenciou. Vytvoríme vám mobilné aplikácie pre iOS a Android. 

7│Tradičný marketing

Sociálne média hýbu svetom, my sa však nevyhýbame sa ani tradičnému marketingu ako print, rádio spoty, TV, billboardy, city – lights, B2B/B2C stretnutia. Offline reklama je spolu s online reklamou stále dôležitým prvkom úspešného marketingu. Na to, aby si nás človek všimol je potrebné byť iný a vytŕčať z davu. Guerilla marketing je správna forma marketingu, ktorá predstavuje nekonvenčnú, šokoujúcu a mnohokrát kontroverznú formu komunikácie. My vám povieme ako na to.